DRUK

DRUK I REKLAMA ŁÓDŹ, REKLAMA PABIANICE, STRONY, SKLEPY INTERNETOWE PABIANICE, ŁÓDŹ, CAŁA POLSKA

REKLAMY-CMYK
Istniejemy na rynku łódzkim od 2009 r., nieustannie inwestujemy i rozwijamy się. W ciągu lat uzyskaliśmy wiedzę pozwalającą dostarczać produkt spełniający oczekiwania Naszych klientów.

Zapewniamy profesjonalny druk offsetowy oraz druk cyfrowy w doskonałej jakości. Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą, mamy nowoczesny park maszynowy oparty na urządzeniach producentów takich jak: Man Roland, GUK, Agfa, Konica Minolta.

Nasza firma gwarantuje kompleksową, fachową i terminową obsługę. Poczynając od indywidualnego projektowania, poprzez druk offsetowy i cyfrowy, prace introligatorskie, a kończąc na transporcie. 

Kierujemy się obecnymi trendami maksymalnie dopasowując do potrzeb Klienta.

Od 2013 r rozszerzyliśmy ofertę poprzez otworzenie agencji interaktywnej CMYK Group, której to głównym profilem działalności są strony www. 

Cmyk Group specjalizuje się w projektowaniu oraz tworzeniu atrakcyjnych pod względem wizualnym i zarazem w pełni funkcjonalnych witryn, które są w stanie zatroszczyć się o wizerunek Państwa przedsiębiorstwa, produktu lub marki.

Oferujemy wykonanie strony www, internetowej od koncepcji przez projekt graficzny do realizacji wraz z kompleksową obsługą w zakresie pozycjonowania, kampanii adwords, reklamy facebook i inne. 

Jeżeli szukasz agencji, która pomoże Ci pozyskać klientów z internetu, zbudować identyfikację wizualną to jesteś w odpowiednim miejscu, CMYK kompleksowo wykreuje wizerunek Twojej marki.

Powierzając tworzenie witryn naszej agencji interaktywnej, mogą mieć Państwo pewność, że stosujemy najnowsze technologie programistyczne, a wszystkie zrealizowane przez  nas serwisy są responsywne i właściwie zoptymalizowane pod kątem SEO.

Zapraszamy do współpracy!

tel. 793 925 401

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

© 2018 All rights reserved​